Harding i Rhaleb mają szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie sygnalizacji komórkowej, podczas gdy dr.

Harding i Rhaleb mają szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie sygnalizacji komórkowej, podczas gdy dr.

Nina Ramsey została mianowana wiceprezesem wykonawczym & amp; Główny urzędnik ds. Zasobów ludzkich Henry Ford Health System w 2017 roku. W tej roli Nina zapewnia strategiczne przywództwo i kierunek dla całego zespołu zasobów ludzkich systemu, mając na uwadze długoterminowy wzrost i żywotność Henry’ego Forda. Nina nadzoruje również główne obszary, w tym usługi wspólne HR; Wybór talentów; uczenie się i rozwój organizacji; różnorodność i włączenie; stosunki pracowników i pracy; zdrowie pracowników, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie; Całkowite nagrody; Centralne poświadczenie; i bezpieczeństwo.

Przed dołączeniem do Henry Ford Health System, Nina pełniła funkcję dyrektora ds. Zasobów ludzkich i starszym wiceprezesem ds. Globalnych zasobów ludzkich dla Kelly Services, Inc., gdzie pracowała od 1992 roku, otrzymując wiele promocji W tym czasie.

W swojej roli w Kelly Services Nina skupiała się na planowaniu siły roboczej, pozyskiwaniu talentów, skuteczności organizacyjnej, rozwoju uczenia się i rozwoju przywództwa, planowaniu sukcesji, nagrodach całkowitych, a także operacjach zasobów ludzkich.

Wśród jej wielu osiągnięć Nina odegrała kluczową rolę w ustanowieniu kultury opartej na wynikach poprzez kierowanie strategią firmy w celu opracowania nowych wskaźników i dostosowanie tych wskaźników z planowaniem raportowania, analizy i poprawy wydajności. Poprawiła także jakość i koszty wynajmu, czasu do wypełnienia i satysfakcji klientów poprzez zrewitalizowaną strategię pozyskiwania talentów. Podczas swojej kadencji pomogła Kelly zdobyć wiele krajowych rankingów: najlepsza firma magazynu CEO dla liderów, najlepsze miejsca pracy Detroit Free Press w Michigan oraz wiele uznania różnorodności krajowej, w tym różnorodność. I McKinsey.

Nina Otrzymała tytuł magistra edukacji w dziedzinie technologii instruktażowych na Wayne State University oraz tytuł licencjata w dziedzinie rozwoju zasobów ludzkich na Oakland University.

Mieszkaniec Rochester, Nina i jej mąż uwielbiają spędzać czas z córką i dalszą rodzinną rodziną . Uwielbiają podróżować i sfotografować inne regiony, a także ich rodzinny stan Michigan.

Dialiukoma diagnoza

Regularne badania wzroku są ważne, biorąc pod uwagę, że wczesna diagnoza jaskry mogą pomóc w zapobieganiu utraty wzroku.

u osób z chorobą, najlepsze, najlepsze Sposób zapobiegania utracie wzroku jest wczesna diagnoza i leczenie jaskry.

Dialicoma Diagnosis

Powinieneś widywać się z profesjonalistą do pielęgnacji wzroku przynajmniej co dwa lata na badanie. Osoby o wysokim ryzyku jaskry z powodu następujących czynników ryzyka mogą być konieczne częściej badane:

 • Wysokie ciśnienie wewnątrzgałkowe (IOP)
 • Historia jaskromy
 • rasa afroamerykańska lub latynoska (jaskra na otwartym kątowi występuje znacznie częściej wśród Afroamerykanów)
 • Istniejące uszkodzenie nerwów wzrokowych

Dialicoma Diagnoza wiąże się Wykrywanie uszkodzenia tkanki oka z powodu podwyższonego IOP. To test for glaucoma, your Henry Ford ophthalmologist will conduct a comprehensive eye exam that includes:

 • A simple and painless procedure called tonometry, which measures the internal pressure of the eye
 • Przegląd zdrowia nerwu wzrokowego
 • Miara pola widzenia

Twój okulista może również rozważyć inne testy obrazowe w celu oceny uszkodzenia nerwu wzrokowego i potwierdzenia diagnozy jaskraka.

Czego można się spodziewać podczas badania oka na jaskrę

Średnie badanie oczu jaskrza trwa od 1,5 do 2 godzin. W Departamencie Okulistów Henry’ego Forda staramy się przestrzegać zaplanowanych czasów naszych pacjentów. Aby uzyskać wygodę naszych pozostałych pacjentów, zadzwoń do nas, jeśli zostaniesz opóźniony lub powiadomisz o 24-godzinnym powiadomieniu, jeśli chcesz zmienić termin.

Podczas badania oka na jaskrę:

 • Zostaniesz poproszony o wypełnienie kilku formularzy, aby dostarczyć nam podstawowych informacji o tobie, oczu, historii medycznej i ubezpieczenia. W razie potrzeby nasi pracownicy pomogą ci w wypełnieniu formularzy.
 • Jeden z naszych techników okulistycznych dokona przeglądu przyczyny badania oka na jaskry i podejmie wstępne pomiary oczu i wzroku. Technik zaszczepi również krople do oczu w celu rozszerzenia uczniów. Uczniowie zajmuje około 20-30 minut, aby w pełni rozszerzyć się po podaniu kropli.
 • Kiedy uczniowie są w pełni rozszerzeni, twój okulista przeprowadzi kompleksowy egzamin i chętnie odpowiedziała na wszelkie pytania dotyczące pytań na temat Twój stan lub leczenie.
 • Pełny raport z konsultacji i wszelkie wyniki testu zostaną wysłane zarówno do lekarza optometrystów, jak i podstawowej opieki zdrowotnej.

Przynieś następujące informacje z tobą do badania oka na jaskry:

 • Twoje okulary
 • Lista przyjmowanych przez ciebie leków (w tym kropli do oczu)
 • Nazwa, adres i Numer telefonu optometrystów i lekarza podstawowej opieki zdrowotnej
 • Informacje dotyczące ubezpieczenia lub formularze skierowania HMO/PPO
 • Ktoś, kto jeździ Cię do domu po wizycie
 • Jeśli ty ‘ zdiagnozowano jaskrę, poprzednie badanie oczu lub rejestry pola widzenia

W Henry Ford, pacjenci są pierwsi.

Henry Ford Department of Oftalmology jest zaangażowany w Prov Zidentyfikowanie naszych pacjentów ze współczującą, spersonalizowaną opieką. Zawiera najbardziej zaawansowane metody leczenia oczu i jesteśmy poświęcone badaniom wizji – zawsze pozostając na czele innowacji. Lider w Michigan, a także jedna z największych praktyk okulistyki w Stanach Zjednoczonych, leczymy ponad 55 000 pacjentów rocznie w 12 lokalizacjach w południowo -wschodniej Michigan. Ponadto nasz zespół ściśle współpracuje z lekarzami Grupy Medycznej Henry Forda w innych oddziałach, zapewniając multidyscyplinarną, skoordynowaną opiekę dla pacjentów, którzy tego potrzebują.

Obiekty

środowiska badawcze w nadciśnieniu i nadciśnieniu i Dział badań naczyniowych w Henry Ford Hospital

Henry Ford Health System jest główną instytucją badawczą i dydaktyczną w południowo -wschodniej Michigan. Obecnie prowadzimy około 1700 podstawowych i klinicznych projektów badawczych, które wprowadzają ponad 50 milionów dolarów na 20. miejsce wśród niezależnych szpitali badawczych w Stanach Zjednoczonych, a czwarty w stanie Michigan wśród wszystkich instytucji akademickich, w tym główne uniwersytety badawcze publiczne (University of Michigan (University of Michigan (University of Michigan , Wayne State University i Michigan State University). Tutaj 80 pełnoetatowych naukowców stanowiło ustalony rdzeń nauki podstawowej i translacyjnej w 5 ośrodkach doskonałości. W sumie przestrzeń laboratoryjna mokrego dla badań podstawowych przekracza 100 000 stóp kwadratowych podzielonych na 45 oddzielnych laboratoriów. HFHS ma kilka podstawowych obiektów badawczych, w tym MRI, mikroskopię elektronową, sortowanie komórek aktywowane fluorescencją, statystyczne, konfokalne/obrazowanie (oferujące różnorodne metody obrazowania zwierząt oraz skanowanie laserowe oraz dwa fotonowe mikroskopy konfokalne). System zapewnia również ponad 11 milionów dolarów rocznie z wyposażenia wspierających środków śledczych i ich laboratoriów.

Zatwierdzone przez AAALAC Ford Henry’ego Forda, które zatwierdzone przez AAALAC AAALAC ELDICES są obsadzone przez licencjonowane weterynarze i wyszkolone technicy weterynaryjni. Wszystkie modele badawcze są zatwierdzone przez instytucjonalny komitet ds. Opieki i użytkowania zwierząt w systemie opieki zdrowotnej zgodnie z federalnymi wytycznymi i polityką. Ten stały komitet spotyka się raz w miesiącu w celu oceny wniosków badawczych.

HFHS ma również zarówno bezpieczeństwo, jak i instytucjonalne komitety biosafetyczne DNA. Technologia informacyjna, w tym sprzęt i oprogramowanie, jest obsługiwane przez HFHS Helpdesk, który jest obsadzony 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać wszelkie problemy z komputerem. Medycyna w Detroit. Kampus medyczny stanu Wayne znajduje się mniej niż 3 mile od głównego kampusu Henry Ford Hospital. Wydział HFHS może organizować wizyty w wydziałach podstawowych lub klinicznych w School of Medicine, a zatem mogą szkolenie absolwentów (Ph.D.) i programu szkoleniowego nauk medycznych (M.D., Ph.D.) Studenci. Dr Garvin jest pełnym profesorem w dziale fizjologii, a także znajduje się w komitecie absolwentów departamentalnych. Drs. Beierwaltes, Ortiz, Rhaleb i Yang również organizują spotkania na Wydziale Fizjologii i Graduate School. Wydział Badań nadciśnienia Mentoruje obecnie doktorantów, uczy w programie nauczania wydziału i bierze udział w licznej współpracy badawczej z wydziałem w Wayne State. Wydział HFHS ma również otwarty dostęp do biblioteki medycznej, a wiele podstawowych obiektów badawczych dostępnych na Wayne State University.

Dział badań nadciśnienia i naczyniowych

Częścią działu nadciśnienia i badań nadciśnienia i naczyniowych jest Departamentu Medycyny Wewnętrznej oraz Instytutu Serca i naczyniowego. Jego członkowie nie mają obowiązków klinicznych i przeprowadzają jedynie podstawowe badania dotyczące mechanizmów regulujących ciśnienie krwi i ich zaangażowania w patogenezę nadciśnienia i uszkodzenia narządów końcowych. Wydział wprowadza obecnie ponad 8 milionów dolarów rocznie na wsparcie federalne i agencyjne dla swoich programów badawczych, w tym grant projektu programowego i wiele RO1 z NIH. Laboratoria dywizji zajmują ponad 15 000 stóp kwadratowych i są poświęcone: in vivo i fizjologii in vitro; biofizyka; biochemia; i biologia molekularna. Podstawowe obiekty obejmują obrazowanie (mikroskopia fluorescencyjna, konfokalna i TIRF), analityczne, histologia, ciemny, hodowlę komórkową i obiekty na poziomie BS-2, a także zmutowane mysie i telemetryczne rdzenie ciśnienia krwi. Istnieją pomieszczenia wspólne dla liczników scyntylacyjnych, zamrażarki, liofilizacji, maszyn RT-PCR, wirowania i innego niezbędnego sprzętu. Wszystkie laboratoria znajdują się na siódmym piętrze budynku Benson Ford Education and Research (E & amp; r).

Wydział ma 9 pełnoetatowych śledczych pracowników (Ph.D., O.A. Carretero, M.D., J. Garvin, Ph.D., P. Harding, Ph.D., P. Ortiz, Ph.D. N.-E. Rhaleb, Ph.D., E. Shesely, Ph.D. i X X .-P. Yang, M.D.). Ponadto istnieje 7 juniorów (Y.-H. Liu, M.D., Y. Ren, M.D., H. S. Palaniyandi, Ph.D., H. Wang, M.D., L Zhu, Ph.D. i J. Xu , M ile kosztuje ultracardio+.D.), 13 stypendystów i 17 pracowników technicznych. Zatem ma masę krytyczną badaczy z szerokiej wiedzy specjalistycznej w badanych obszarach krytycznych. W szczególności dr. Karretero i Beierwalttes mają ponad 30-letnie doświadczenie w fizjologii całej zwierzęcych i funkcji nerek. Drs. Harding i Rhaleb mają szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie sygnalizacji komórkowej, podczas gdy dr Ortiz jest ekspertem w zakresie transportu, fizjologii komórkowej i handlu białkami wewnątrzkomórkowymi, a także mikroskopii fluorescencyjnej i konfokalnej. Wydział popiera dwa szerokie regiony zainteresowania. Pierwszy to rola nerki w regulacji ciśnienia krwi (obejmującej zainteresowania i wiedzę specjalistyczną drs Garvin, Beierwaltes, Carretero i Ortiz). Drugi to mechanizmy uszkodzeń narządów końcowych związanych z nadciśnieniem i chorobami serca, ze szczególnym naciskiem na funkcję serca i serca (obejmujące zainteresowania i wiedzę specjalistyczną DRS Carretero, Harding, Rhaleb, Shesely, Palaniyandi i Yang). Aby uzyskać dodatkowe informacje, zobacz opis zainteresowań badawczych dla każdego z wyższych pracowników. Personel administracyjny 5 osób zapewnia zarządzanie sekretarią, dotację, wsparcie redakcyjne i nadzór personelu dla całego podziału.

Członkowie nadciśnienia i badań naczyniowych również uczestniczą w badaniach i edukacji nefrologii i nadciśnienia i kardiologii i kardiologii Dywizje Departamentu Medycyny Wewnętrznej. Ponieważ podziały te dotyczą przede wszystkim opieki klinicznej, takie interakcje dostarczają niezbędnych informacji dotyczących potrzeb i obaw klinicystów. Obecnie oddział ma specjalny program naukowy klinicystów sponsorowany przez nadciśnienie i badania naczyniowe oraz nefrologię i nadciśnienie, w których wyjątkowe kandydaci łączą rok badań na ławce z ich stypendium nefrologii klinicznej (patrz możliwości szkolenia na tej stronie internetowej). Dywizja wspiera także cotygodniową dalszą serię seminarium z akredytowaną przez CME oraz klub dziennika dla wszystkich jej członków, a także zainteresowany personel kliniczny. Nacisk na szkolenie stypendystów i studentów w zakresie analizy i prezentacji obecnej literatury, optymalizacji prezentacji własnych danych, przygotowania do spotkań naukowych i dotacji na pisanie jest częścią procesu ustawicznego edukacji. Wszyscy wyżsi pracownicy dzieli bogatą historię mentoringów i studentów.

Historia Penny

Podróżując w połowie świata, aby zobaczyć Henry Ford Doctor

mający Zaufanie do lekarza jest zawsze ważne. Ale Penny Brayfield zrobiła o krok dalej, gdy przekroczyła Ocean Atlantycki, aby zobaczyć chirurga Henry’ego Forda, Peter K. Janevski, M.D., ponieważ nie ufała nikomu innej.

Pochodząca z Lincolnshire, Anglia, Penny mieszkała w Michigan w latach 1998-2014 i była leczona przez dr Janevskiego w 2012 r. Za spust palca w lewej ręce, stan, w którym palec utknął w zgiętej pozycji z powodu zapalenia ścięgna. Po powrocie do Anglii w 2014 roku Penny odkryła, że ​​ma ten sam stan w prawym środkowym palcu.

Poszła do lekarzy w Anglii, ale była sfrustrowana, gdy palec zaczął się całkowicie blokować. Następnie pomyślała o dr Janevski z powrotem w Michigan. „Postanowiłem umówić się na wizytę u dr Janevskiego i wskoczyłem do samolotu. Pasuje do mojej procedury po południu mojej wizyty w biurze. ”

Penny widziała dr Janevskiego we wrześniu 2016 roku, aby uwolnić się od jej prawej ręki. „I nie ma już blokowania lub dyskomfortu, ponownie w pełni funkcjonalne” – powiedziała Penny. „Nie mogłem polecić tego skromnego lekarza bardziej niż wsiadanie do samolotu i podróż do USA z Anglii, prawda? Henry Ford Health System ma klejnot lekarza. ”

Dla międzynarodowych pacjentów zainteresowanych przybyciem do USA, zadzwoń (313) 916-8443 lub e-mail [e-mail chroniony].

Centrum obrazowania okulistycznego

Henry Ford używa zaawansowanego systemu obrazowania okulistycznego, oszczędzając pacjentów czas i poprawę dokładności diagnozy.

Dzięki Departamentowi Okulistyki Okulmiczne centrum obrazowania lekarza mogą natychmiast przeglądać obrazy o oczach ich pacjentów na ekranach komputerowych – wszystko za pomocą prostego kliknięcia przycisku.

Zaawansowane kamery obrazowania okulistycznego

Korzystanie z systemu obrazowania okulistycznego Centrum, Certyfikowani fotografowie okulistyczni mogą Zrób zdjęcia oka o wysokiej rozdzielczości, które są przydatne w diagnozowaniu początku i progresji-a także określanie leczenia-wielu stanów oczu, w tym jaskry, zwyrodnienia plamki i retinopatii cukrzycowej.

System oferuje kilka kilku Zalety w stosunku do poprzednich systemów nie cyfrowych, w tym:

 • Lekarze mogą używać porównań obrazów okulistycznych obok siebie, aby pomóc w dokonaniu najdokładniejszej diagnozy i śledzeniu stanu pacjenta
 • Cyfrowe obrazy okulistyczne mogą być wzmocnione na komputerze Ekran, a nawet małe struktury można powiększyć, aby wypełnić 23-calowy ekran
 • Wszystkie obrazy okulistyczne są przechowywane elektronicznie, umożliwiając pracownikom dostęp do zarchiwizowanych obrazów z dowolnej lokalizacji
 • Zintegrowane obrazowanie okulistyczne

  System centrum obrazowania okulistycznego wykorzystuje 12 unikalnych rodzajów kamer do fotografowania różnych części oka. Platforma zapewnia lekarzom jasne, bardzo szczegółowe obrazy okulistyczne i pozwala na integrację wszystkich typów testów obrazowania, w tym: